Coconut

W sanskrycie "kalpa vriksha" - drzewo, które zaspokaja wszystkie potrzeby życia. W języku malajskim "pokok seribu guna" - drzewo tysiąca zastosowań. Na Filipinach "ja" - drzewo życia. Orzech kokosowy może przepływać wiele tysięcy kilometrów, nie tracąc zdolności do kiełkowania, to dzięki temu rozprzestrzenił się na całym świecie, na wszystkich tropikalnych wyspach.

Travel

To nie jest tylko zwiedzanie zabytków, czy wylegiwanie się na plaży. Podróżowanie to wyzwanie, odkrywanie, to nauka: historii, geografii, polityki - to perspektywa na świat. Człowiek podróżuje i przemierzając tysiące kilometrów wszędzie, na całym świecie "kiełkuje" pozostawiając cząstkę siebie dla świata, zabierając przy tym cząstkę świata dla siebie.

MY TEŻ JESTEŚMY PODRÓŻNIKAMI!

Dwadzieścia lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów we wszystkie zakątki świata, nadal łączymy z Miłością do Podróżowania.

 


Inne niż wszystkie

Nasze Biuro naprawdę jest inne niż wszystkie. Bardzo nam zależało na tym, aby nasi Klienci już przy dokonywaniu rezerwacji poczuli atmosferę Wakacji.

Położenie

Nasze Biuro położone jest w dogodnym miejscu Poznania - niecałe 3km od Starego Rynku. Do tego, nie ma u nas żadnych problemów z parkowaniem - zaparkować można pod samym Biurem.

Godziny pracy

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00, ale dla każdego Klienta gotowi jesteśmy stawic się w biurze również w sobotę i niedzielę tudzież umówić się na późniejsze godziny.

.

logom

Doświadczenie

Ponad 20lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów we wszystkie zakątki świata, nadal łączymy z Miłością do Podróżowania

W wielu miejscach jeszcze nie byliśmy, a w wiele miejsc chętnie powrócimy – BO MY TEŻ JESTEŚMY PODRÓŻNIKAMI!

Oferta dla Klientów indywidualnych:

- rezerwacja hoteli
- przeloty liniowe
- przeloty czarterowe
- gotowe pakiety
- ubezpieczenia
- obozy dla dzieci i młodzieży
- pośrednictwo wizowe

Oferta dla Klientów biznesowych:

- bilety lotnicze
- bilety kolejowe
- pośrednictwo wizowe
- noclegi
- ubezpieczenia
- wynajem samochodówy
- bony podarunkowe
- wyjazdy grupowe  


Organizatorzy

Dzięki zawartym stosownym Umowom działamy w imieniu i na rzecz kilkudziesięciu polskich oraz niemieckich Organizatorów. Wszystkie firmy turystyczne, z którymi współpracujemy posiadają niezbędne koncesje i zezwolenia, natomiast firmy oferujące imprezy zorganizowane posiadają odpowiednie ubezpieczenia, gwarantujące Klientom bezpieczny powrót do kraju, a także zapewniający zagraniczną pomoc lekarską w przypadku choroby.

Kontakt 

Telefon:(+48) 616247400
Email: biuro@coconuttravel.pl
WWW: www.coconuttravel.com

Coconut Travel Sp. z o.o.
Ul. Św. Michała 43,
61-119 Poznań,
Polska

Przyłącz się do nas:

Na naszych portalach społecznościowych 
umieszczamy  bieżące informacje  i aktualne oferty.