Agnieszka
19/01/2017
DubajMarzenie
1901

Ten człowiek chwyta za serce każdego Podróżnika... Pan Benedykt jest moją inspiracją... nie ma dla niego podróży niemożliwych... znamy się kilka lat, od razu wiedziałam, że między nami "zaiskrzy " (dwie ryby) Sam o sobie mówi "jestem przebojowy " bo jest!!!
Pamiętam jedno z naszych spotkań, kiedy wróciłam z Emiratów, Pan Benedykt przyszedł do biura, żeby ze mną porozmawiać... Wiedział wszystko (czasem więcej niż ja )..to wtedy powiedział mi, że Jego marzeniem jest właśnie Dubaj... od razu dodał, że to już raczej niemożliwe ..... minęło 6 lat Pan Benedykt jest świeżo po powrocie z Emiratów Arabskich !!!! Kiedy pytam: "Spełniło się Pana wielkie marzenie Panie Benedykcie?" On odpowiada: "noo tak nie do końca jeszcze, bo wszędzie nie byłem..."   Ten Pan pokazuje światu, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!!!

 agata
Agata
11/01/2017
Biuro, Zwierzaki
t11012017

"TAK PIESEK MOŻE WEJŚĆ DO ŚRODKA" :) Do banku BOŚ możemy wejść z naszymi psiokami !!! Extra !!! Ale i... do COCONUT TRAVEL zapraszamy Was ze swoimi zwierzakami pod warunkiem, że dogadają się z naszym Nosorożcem Kondziem  

 agata
Beata
05/01/2017
Rzym, Zabytki, Kultura
t05012017b

Dzień dobry! Dziś zapraszam na city break do Rzymu. Naturalnie, aby gruntownie zwiedzić Wieczne Miasto, potrzeba miesięcy, o ile nie lat.. Jednak najważniejsze zabytki Rzymu leżą blisko siebie, warto więc wziąć 3 dni urlopu, by pospacerować po tym wspaniałym mieście, które stanowi bardzo ważną część dziedzictwa kulturalnego współczesnego świata.

 beata
Agnieszka
04/01/2017
Podróżowanie, Odkrywanie, Doświadczanie
t04012017a

Jest taki jeden czasownik, bez którego nie umiem żyć... daje mi całą gamę emocji... i nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek nastąpił moment w moim życiu, kiedy nie będę chciała ODKRYWAĆ, kiedy nie będę chciała ruszyć w świat... smakować... wąchać... czuć... patrzeć... dotykać...rozmawiać...poznawać...doświadczać ( ;) i .....zarażać nim innych!!!  

 agata

Kontakt 

Telefon:(+48) 616247400
Email: biuro@coconuttravel.pl
WWW: www.coconuttravel.com

Coconut Travel Sp. z o.o.
Ul. Św. Michała 43,
61-119 Poznań,
Polska

Przyłącz się do nas:

Na naszych portalach społecznościowych 
umieszczamy  bieżące informacje  i aktualne oferty.